Produktkataloger "Napp och Nytt" Abu Garcia

Inbundna "Tight lines" 1970-72, "Petri Heil" 1970-72, "Nap og Nyt" 1967-72,
"Nyt Nappaa" 1973-76 och "Napp och Nytt" 1973-76,
"Napp och Nytt" produktkataloger 1958- ca 2021 (ej komplett)

Åldersrelaterat slitage. Ej genomgången.

Proveniens

Abu-Garcia

Utropspris
1 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13