Fiskskulptur "Dolphin" 1960-tal

Glasfiber, längd 110 cm

Skador. Slitage.

Proveniens

Abu-Garcia
Abu Garcia

Fångad vid Palm Beach 1960 på Ambassadeur 6000, vikt 14 kg, av Göte Bergström

Utropspris
3 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13