Fiskskulptur "Sailfish" 1960-tal

Glasfiber, längd ca 240 cm

Skador. Nötta kanter.

Proveniens

Abu-Garcia
Fångad vid palm Beach 1960 av Lennart Bergström på Ambassadeur 6000, vikt 36 kg

Utropspris
4 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13