Fiskskulptur "Golden bass" 1972

Glasfiber längd ca 58 cm

Åldersrelaterat slitage. Torrsprickor.

Proveniens

Abu-Garcia

Fångad vid Eldorado Miraflores Colombia 1972 av Lennart Bergström på Ambassadeur 5000C

Utropspris
2 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13