Kupa av grönfärgat glas med marmorerad dekor. Fransar nedtill. Fäste av kromad metall. En ljuspunkt. Diameter 34, höjd 23 cm.
Ej funktionstestad. Smärre slitage. Små nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10