Vägglampor, ett par, Murano, Italien, samtida.

Stomme av vitmetall med hängen av röktonat glas. Fyra ljuspunkter. Bredd 45, höjd 75 cm.

Ej funktionstestad. Nagg.

Proveniens

Inköpta på Studio Laurin.

Klubbat pris
12 000
1 149
1 300
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
8
16 jan 21:25
12 000 SEK
8
16 jan 21:24
11 000 SEK
8
16 jan 21:23
10 000 SEK
16 jan 17:34
8 000 SEK
12 jan 11:22
7 000 SEK
11 jan 23:45
6 000 SEK
10 jan 17:35
5 000 SEK
9 jan 23:31
3 500 SEK
9 jan 20:17
3 000 SEK
9 jan 19:16
1 700 SEK
9 jan 16:49
1 500 SEK
8 jan 21:24
1 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13