Katriina Nuutinen, taklampa, "Hely", Klong.

Vitmetall och glas i olika färger. Numrerad Nr 110 på takkoppen. Etikettmärkt. Höjd 85 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Begränsad upplaga om 200 exemplar. Modellen formgiven 2009.

Auktionen avslutas
11 timmar 40 minuter
25 000
2 388
2 712
Utropspris
12 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 26 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (32 bud)
16 jan 0:07
25 000 SEK
9
15 jan 4:07
24 000 SEK
15 jan 4:07
23 300 SEK
14 jan 20:44
23 000 SEK
14 jan 20:44
22 000 SEK
14 jan 20:44
22 000 SEK
14 jan 11:33
20 000 SEK
9
14 jan 10:49
19 500 SEK
14 jan 10:49
19 000 SEK
9
14 jan 10:49
19 000 SEK
14 jan 10:47
18 500 SEK
9
14 jan 10:47
18 000 SEK
9
14 jan 6:55
17 500 SEK
13 jan 11:01
17 000 SEK
8
13 jan 11:01
16 500 SEK
10 jan 14:40
16 000 SEK
10 jan 10:19
15 500 SEK
10 jan 10:18
15 000 SEK
10 jan 10:18
15 000 SEK
10 jan 8:49
14 500 SEK
10 jan 8:49
14 000 SEK
10 jan 8:49
13 500 SEK
10 jan 8:49
13 000 SEK
9 jan 22:02
12 500 SEK
9 jan 22:02
12 000 SEK
9 jan 22:02
10 600 SEK
9 jan 22:02
10 100 SEK
9 jan 22:01
9 700 SEK
9 jan 22:01
9 500 SEK
9 jan 9:32
9 000 SEK
8 jan 23:08
4 000 SEK
8 jan 19:26
3 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N2