Golvlampa, troligen Italien, 1900-talets andra hälft.

Lackerad metall, i form av vinrankor. Tre ljuspunkter. Höjd 158 cm.

Ej funktionstestad. Kupor saknas. Smärre skador. Färgbortfall. Rostangrepp.

500
48
54
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
10 jan 14:35
500 SEK
10 jan 7:31
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13