Bordslampa, 1900-talets andra hälft.

Blåtonat glas. Skärm i mönstret "Tofsviva" av Linda Sjunnesson. Total höjd inklusive skärm 62 cm.

Smärre slitage. Senare skärm. Ej funktionstestad.

Auktionen avslutas
2 dagar 10 timmar
1 500
143
163
Utropspris
2 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (17 bud)
11 jan 22:42
1 500 SEK
11 jan 22:42
1 400 SEK
11 jan 16:19
1 300 SEK
11 jan 16:19
1 200 SEK
10 jan 19:19
1 100 SEK
10 jan 19:19
1 000 SEK
10 jan 19:19
950 SEK
10 jan 19:19
900 SEK
10 jan 15:03
750 SEK
10 jan 15:03
700 SEK
10 jan 15:03
650 SEK
10 jan 15:03
600 SEK
10 jan 15:03
550 SEK
10 jan 15:03
500 SEK
10 jan 15:03
450 SEK
10 jan 15:03
400 SEK
9 jan 0:22
350 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - L24