Louis Weisdorf

(Danmark, Född 1939)
Louis Weisdorf
(Danmark, Född 1939)

Taklampa, "Turbo", Lyfa, 1900-talets andra hälft

Lackerade lameller av aluminium. Märkt Lyfa i metallen vid fästet. Diameter ca 34 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Modellen formgiven 1965.

Klubbat pris
5 000
479
542
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
16 jan 21:44
5 000 SEK
16 jan 21:44
4 800 SEK
16 jan 21:43
4 600 SEK
16 jan 21:43
4 400 SEK
16 jan 21:43
4 200 SEK
16 jan 21:43
4 000 SEK
16 jan 21:42
3 800 SEK
16 jan 21:42
3 800 SEK
16 jan 21:42
3 600 SEK
16 jan 21:40
3 400 SEK
16 jan 21:33
3 200 SEK
16 jan 21:33
3 000 SEK
16 jan 21:33
3 000 SEK
14 jan 22:31
2 800 SEK
14 jan 13:24
2 600 SEK
12 jan 2:20
2 400 SEK
10 jan 9:53
2 200 SEK
10 jan 8:57
2 000 SEK
9 jan 23:50
1 500 SEK

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13