Stomme av vitmetall med hängen av klarglas med vita inslag. 12 ljuspunkter. Diameter 55, höjd 65 cm.
Ej funktionstestad. Slitage. Anlupen metall. Ett hänge saknas. Smärre nagg. Enstaka sprickor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10