Bordsdekorationer i form av druvklasar, 2 st, 1900-talets mitt

I grön sten, metall. Längd 15 resp 27 cm.

Nagg, smärre skador.

Utropspris
3 000 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13