Så kallad epergne med tre armar. Försilvrad metall med fyra skålar i glas med slipad blomsterdekor. Stämplad.
Höjd 59 cm, bredd 38 cm. Diameter på stora skålen 24 cm, samt 13 cm för de mindre.
Med graverad dedikation.
Repor
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.