Cartier ring "Trintiy" 18K vitguld och keramik

storlek 52 enligt gravyr, vikt 6.5 g. Signerad Cartier samt numrerad JVU916. Etui och box från Cartier medföljer.

Bruksslitage.

Utropspris
7 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13