Yvone Christa, två par örhängen, silver, med genombruten dekor, med imitationsstenar

Stämplade YC925. Krok och stift. Längder ca 80-90 mm. Totalvikt ca 40 g.

Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13