Ishink, försilvrad St. Menard Frankrike.

Höjd 13,5 cm. Mynningens diameter 12,5 m.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Mörka fläckar.

Utropspris
150 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13