Ring, silver och spektrolit, Turun Hopea, Åbo, Finland 1973
Stämpelsignatur. Ca 3,2 x 2,7 cm. Ringstorlek ca 18 (reglerbar).
Smärre repor och nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10