Samling glas, 5 delar, bland andra Monica Bratt, Rejmyre.

Rubinrött glas. Ett exemplar etikettmärkt. Ett exemplar numrerat. Vas, höjd 30; karaffer, höjd 26-32; lykta, höjd 15,5 cm.

Obetydligt ytslitage. Micronagg. Ytliga repor.

Utropspris
2 500 SEK
Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13