Svensk konstnär 1800-talets första hälft

Ung kvinna i folkdräkt

Duk/papp-pannå 24 x 22 cm.

Smärre skador.

Utropspris
2 500 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13