Figurin/speldosa, i form av julgran, Stefan Lindahl, Disney Collection, Fyrklövern.

Porslin. Polykrom och förgylld dekor, genombruten dekor av stjärnor, insidan med plats för en ljuskälla. Märkt under. Höjd 28,5 cm.

Smärre slitage. Belysning ej funktionstestad. Speldosa fungerar vid inskrivningstillfället men garantier lämnas ej.

Utropspris
2 500 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13