Porslin. Polykrom och förgylld dekor, genombruten dekor av stjärnor, insidan med plats för en ljuskälla. Märkt under. Höjd 28,5 cm.
Smärre slitage. Belysning ej funktionstestad. Speldosa fungerar vid inskrivningstillfället men garantier lämnas ej.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10