Elsa Beskow

(Sverige, 1874-1953)
Elsa Beskow
(Sverige, 1874-1953)

"God Jul".

Signerad EB. Brevkort i akvarell och tusch. 9 x 13,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
5 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13