Skål, 800/1000 silver, Vercelli, Italien, 1900-talets mitt.

Stämpel 3VC. Gravyr Christoph 5 August 1978. 28 x 16 cm. Vikt 380 gram.

Smärre slitage. Smärre bucklor.

Utropspris
6 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13