ANTON CORBIJN, lithprint, signerad Anton Corbijn och numrerad 11/20.
"Johnny Depp, Paris 1995". Bildyta 45,5 x 45,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
Galleri Magnus Åklundh, Malmö.