Målat skåp av furu. Två par dörrar och mittsektion med hylla. Inredning med hyllplan. invändigt bemålad och daterad 1832 Bredd 98, djup 64, höjd 218 cm.
Nedre lås saknas. Övre lås fungerar ej och nyckel fast. Åldersrelaterat slitage. Torrsprickor.
Auktionen avslutas
9 dagar 2 timmar
4 000
388
443
Utropspris
6 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 4 200 SEK. Läs mer.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor