Bonad, Skåne, tidigt 1900-tal, ca 82 x 65 cm.

Grön botten med polykromt motiv av bland annat ekollon.

Smärre slitage. Något blekt.

Klubbat pris
2 000
191
217
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
14 jan 7:08
2 000 SEK
14 jan 7:08
1 900 SEK
14 jan 7:08
1 900 SEK
12 jan 10:57
1 800 SEK
10 jan 15:21
800 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13