Märta Måås-Fjetterström

(Sverige, 1873-1941)
Märta Måås-Fjetterström
(Sverige, 1873-1941)

Märta Måås-Fjetterström, "Grodblad blå", inplock på linnebotten, signerad AB MMF, ca 41 x 59,5 cm.

Komponerad 1933, tillverkad efter 1941.

Slitage.

Formgivare

Klubbat pris
4 700
450
509
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
15 jan 20:00
4 700 SEK
15 jan 20:00
4 500 SEK
15 jan 19:58
4 200 SEK
15 jan 19:58
4 000 SEK
15 jan 19:58
3 700 SEK
15 jan 19:58
3 500 SEK
15 jan 15:58
3 300 SEK
15 jan 12:26
3 100 SEK
15 jan 12:26
3 100 SEK
15 jan 9:21
2 900 SEK
14 jan 21:43
2 700 SEK
14 jan 21:43
2 500 SEK
14 jan 21:43
2 400 SEK
14 jan 17:38
2 200 SEK
11 jan 16:07
2 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13