Matta, Kelim, ca 228 x 104 cm.

Slitage. Skador. Lagningar. Fläckar.

750
72
81
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
15 jan 20:09
750 SEK
15 jan 14:01
700 SEK
12 jan 22:14
550 SEK
11 jan 20:27
500 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13