Åkdyna, daterad 1934, ca 160 x 56 cm.

Polykromt motiv av växtslingor.

Smärre slitage.

400
38
43
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
13 jan 18:18
400 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13