Erik Lundberg

Erik Lundberg

Matta "Lister" rölakan, ca 206 x 138 cm Vävaregården Eringsboda signerad V.

Sverige 1960 - 1970-tal

Fläckar.

Klubbat pris
4 000
383
433
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
14 jan 16:11
4 000 SEK
10 jan 13:45
3 000 SEK
Alexander Johansson
Alexander Johansson
Assisterande specialist konsthantverk
+46 (0)707 88 84 71

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13