Märta Måås-Fjetterström

(Sverige, 1873-1941)
Märta Måås-Fjetterström
(Sverige, 1873-1941)

Kudde, "Blommor på röd botten", rölakan, signerad MMF, ca 32 x 32 cm.

Komponerad före 1929, tillverkad före 1942.

Slitage. Blekt. Smärre skador och lagningar på baksidestyget.

Formgivare

Klubbat pris
7 400
709
802
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (41 bud)
15 jan 19:49
7 400 SEK
10
15 jan 19:49
7 200 SEK
15 jan 19:47
7 000 SEK
10
15 jan 19:47
6 800 SEK
15 jan 19:44
6 600 SEK
10
15 jan 19:44
6 600 SEK
15 jan 19:42
6 400 SEK
10
15 jan 19:41
6 200 SEK
15 jan 19:41
6 000 SEK
10
15 jan 19:41
6 000 SEK
15 jan 19:39
5 800 SEK
10
15 jan 19:39
5 600 SEK
15 jan 19:39
5 508 SEK
15 jan 19:37
5 400 SEK
10
15 jan 18:54
5 200 SEK
15 jan 18:53
5 000 SEK
10
15 jan 18:53
4 900 SEK
15 jan 8:54
4 700 SEK
13 jan 22:46
4 500 SEK
9
13 jan 22:46
4 400 SEK
13 jan 17:31
4 200 SEK
12 jan 7:48
4 000 SEK
8
12 jan 7:48
4 000 SEK
11 jan 17:00
3 700 SEK
11 jan 16:07
3 500 SEK
11 jan 16:07
3 500 SEK
9 jan 19:44
3 000 SEK
9 jan 19:44
2 800 SEK
9 jan 12:45
2 700 SEK
9 jan 12:45
2 500 SEK
9 jan 12:10
2 200 SEK
9 jan 12:10
2 000 SEK
9 jan 12:10
2 000 SEK
9 jan 5:32
1 600 SEK
9 jan 5:32
1 500 SEK
8 jan 22:10
1 100 SEK
8 jan 22:10
1 000 SEK
8 jan 22:10
1 000 SEK
8 jan 20:16
800 SEK
8 jan 20:16
750 SEK
8 jan 18:54
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13