Ett parti dukningstillbehör, 5 st, 1900-talets mitt.

Plats korthållare, 12 st.
Champagne flaskhållare, silverpläterad koppar och trä, diameter 13 cm
Vinflaskhållare, försilvrad koppar och trä, diameter 10 cm
Toastställ, försilvrad metall och glas, längd 16 cm
Honungsburk med metall- och glasställ, diameter 14 cm, burkens höjd 6 cm, skedens längd 11,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Märken.

Auktionen avslutas
8 dagar 22 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 30 EUR. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Mastokatu 4-6, Helsinki - F100