Fat samt 2 tallrikar, tenn, olika mästare, Stockholm.

Av Carl Gustav Malmborg, Anders Wetterquist och Johan Gustav Ryman. Stämplade. Med konturerade brätten. fatets längd 40, tallrikarnas diameter 24 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Auktionen avslutas
8 dagar 21 timmar
1 700
163
184
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 800 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
22 jan 21:56
1 700 SEK
22 jan 17:28
1 250 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - V30