Aksel Harboe, hörnskåp, 1999

Aksel Harboe, hörnskåp, 1999

Fanerad i körsbär med handtag av wenge, invändigt med en spotlight, 6 hyllplan i glas samt 4 lådor. Höjd ca 210, bredd 40, djup 40 cm.

Ej funktionstestad. Kupa på spotlight något lös. En fot saknas. Dörrar något skeva. Slitage, främst baktill.

Auktionen avslutas
8 dagar 23 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
10 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - H160