Kitchen Stories

18 föremål
Vitrinskåp, 1700-tal.
8d 21 tim
Vitrinskåp, 1700-tal.
2 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
8d 20 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barskåp, 1900-talets mitt.
8d 20 tim
Barskåp, 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Malmsten, bord, furu, 1900-tal.
8d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK