Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Skål, silver, Juvelerar AB Th Petersson, Norrköping, 1925

Höjd 13 cm, diameter upptill 21,5 cm, vikt 587 gram.

Åldersrelaterat slitage, foten med bucklor.

Auktionen avslutas
6 dagar 22 timmar
4 200
407
466
Utropspris
5 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 4 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (7 bud)
28 jan 18:42
4 200 SEK
28 jan 18:42
4 000 SEK
28 jan 18:42
3 800 SEK
28 jan 18:42
3 600 SEK
28 jan 18:00
3 400 SEK
28 jan 18:00
3 200 SEK
28 jan 16:46
3 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - V32