Arne Jones E1299

Antonio Canova, after

(Italien, 1757-1822)
Antonio Canova, after
(Italien, 1757-1822)

Efter "Psyche återuppväckt av Amors kyss"

Marmor, höjd ca 46 cm

Skador. Slitage. Lagningar. Vingar avtagbara

Klubbat pris
6 700
636
727
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
30 dec 2025 15:28
6 700 SEK
30 dec 2025 15:28
6 500 SEK
30 dec 2025 15:27
6 100 SEK
29 dec 2025 19:47
6 000 SEK
29 dec 2025 9:54
5 600 SEK
29 dec 2025 9:54
5 400 SEK
27 dec 2025 22:44
5 200 SEK
27 dec 2025 22:42
5 000 SEK
27 dec 2025 22:41
4 800 SEK
27 dec 2025 22:41
4 600 SEK
27 dec 2025 22:13
4 400 SEK
27 dec 2025 22:13
4 200 SEK
27 dec 2025 21:20
4 000 SEK
26 dec 2025 15:44
3 500 SEK
26 dec 2025 13:52
3 000 SEK
23 dec 2025 19:48
1 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13