Mörkbetsat trä med rikt skuren dekor, lösa hyllplan av glas, höjd 160 cm, bredd 135 cm, djup 50 cm
Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Slitage. Nagg. Skador. Nyckel ej original. Nyckel finns.