Madeleine Pyk – en samling F769

Vitrinskåp, barockstil, 1940-tal

Mörkbetsat trä med rikt skuren dekor, lösa hyllplan av glas, höjd 160 cm, bredd 135 cm, djup 50 cm

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Slitage. Nagg. Skador. Nyckel ej original. Nyckel finns.

Klubbat pris
3 400
323
371
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
30 dec 2025 12:42
3 400 SEK
30 dec 2025 12:42
3 200 SEK
30 dec 2025 12:41
3 000 SEK
30 dec 2025 12:41
2 800 SEK
30 dec 2025 12:40
2 400 SEK
30 dec 2025 10:32
2 200 SEK
30 dec 2025 10:32
2 000 SEK
28 dec 2025 18:04
1 900 SEK
27 dec 2025 18:22
1 800 SEK
27 dec 2025 13:39
1 600 SEK
27 dec 2025 13:36
1 500 SEK
27 dec 2025 13:35
500 SEK
27 dec 2025 9:00
300 SEK