Säng Louis XV-stil L Malard Paris 1900-talets början

Bemålad, rikt skuren dekor av blommor och blad, yttermått ca 206x170x183 cm, madrass-ram av järn och stålfjädrar (ca 190x142 cm)

Bruksslitage. Avnött. Färgbortfall. Fläckar. Märken.

Klubbat pris
4 000
380
434
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
31 dec 2025 16:50
4 000 SEK
31 dec 2025 16:49
3 800 SEK
31 dec 2025 16:49
3 600 SEK
31 dec 2025 16:46
3 400 SEK
31 dec 2025 16:46
3 200 SEK
30 dec 2025 19:41
3 000 SEK
28 dec 2025 9:23
1 500 SEK
27 dec 2025 10:16
1 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13