Madeleine Pyk – en samling F769

Lykta Gotisk stil omkring 1900

Bemålad plåt/metall, höjd ca 74 cm

Skador. Slitage. Rostangrepp. Saknar glas

Klubbat pris
3 300
313
360
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (10 bud)
31 dec 2025 16:50
3 300 SEK
31 dec 2025 16:50
3 200 SEK
31 dec 2025 16:50
2 500 SEK
31 dec 2025 16:50
2 300 SEK
30 dec 2025 22:22
1 300 SEK
27 dec 2025 19:36
1 200 SEK
27 dec 2025 19:36
1 100 SEK
27 dec 2025 19:35
1 000 SEK
27 dec 2025 19:35
950 SEK
26 dec 2025 22:21
900 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13