Arne Jones

(Sverige, 1914-1976)
Arne Jones
(Sverige, 1914-1976)

Arne Jones, relief, "Ishockeyspelare" gips

Ca 25x25 cm

Åldersrelaterat slitage. Märken. Smärre slitage.

Proveniens

Arne Jones

Förlaga till fontän i Helsingborg

Klubbat pris
300
29
33
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
8 jan 21:31
300 SEK