Arne Jones

(Sverige, 1914-1976)
Arne Jones
(Sverige, 1914-1976)

Arne Jones, relief, "Don Quijote"

Gips, ca 35 x 8,5 cm

Åldersrelaterat slitage. Märken. Smärre slitage.

Proveniens

Arne Jones

Klubbat pris
1 100
105
119
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
12 jan 18:39
1 100 SEK
12 jan 18:39
1 000 SEK
12 jan 18:39
1 000 SEK
12 jan 18:38
950 SEK
12 jan 18:38
900 SEK
11 jan 0:37
750 SEK
11 jan 0:36
700 SEK
10 jan 15:36
450 SEK
10 jan 15:36
400 SEK
10 jan 12:45
350 SEK
5 jan 20:23
300 SEK