Arne Jones

(Sverige, 1914-1976)
Arne Jones
(Sverige, 1914-1976)

Arne Jones, relief, "Don Quijote"

Gips, ca 35 x 8,5 cm

Åldersrelaterat slitage. Märken. Smärre slitage.

Proveniens

Arne Jones

Auktionen avslutas
22 timmar 48 minuter
750
72
81
Utropspris
1 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 800 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
11 jan 0:36
750 SEK
11 jan 0:36
700 SEK
10 jan 15:36
450 SEK
10 jan 15:36
400 SEK
10 jan 12:45
350 SEK
5 jan 20:23
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Carlsgatan 54, Malmö - V7