Arne Jones

(Sverige, 1914-1976)
Arne Jones
(Sverige, 1914-1976)

Arne Jones, relief, "Don Quijote"

Gips, ca 35 x 8,5 cm

Åldersrelaterat slitage. Märken. Smärre slitage.

Proveniens

Arne Jones

Klubbat pris
1 100
105
119
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
12 jan 18:32
1 100 SEK
12 jan 18:32
1 000 SEK
12 jan 12:02
850 SEK
12 jan 12:02
800 SEK
12 jan 9:57
700 SEK
12 jan 9:57
650 SEK
12 jan 9:56
600 SEK
12 jan 9:56
550 SEK
10 jan 16:52
500 SEK
10 jan 16:52
450 SEK
10 jan 16:52
400 SEK
10 jan 16:52
350 SEK
6 jan 16:22
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor