Arne Jones

(Sverige, 1914-1976)
Arne Jones
(Sverige, 1914-1976)

Arne Jones, relief, "Don Quijote"

Gips, ca 35 x 8 cm

Åldersrelaterat slitage. Märken. Smärre slitage.

Proveniens

Arne Jones

Klubbat pris
1 300
124
141
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
12 jan 19:46
1 300 SEK
12 jan 19:46
1 200 SEK
12 jan 19:34
1 100 SEK
11 jan 0:35
1 000 SEK
11 jan 0:35
1 000 SEK
11 jan 0:34
850 SEK
11 jan 0:34
800 SEK
6 jan 16:23
300 SEK