Arne Jones

(Sverige, 1914-1976)
Arne Jones
(Sverige, 1914-1976)

Arne Jones, relief, "Don Quijote"

Gips, ca 35 x 8,5 cm

Åldersrelaterat slitage. Märken. Smärre slitage.

Proveniens

Arne Jones

Klubbat pris
1 005
96
109
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
12 jan 19:07
1 005 SEK
12 jan 19:07
1 000 SEK
12 jan 19:06
955 SEK
12 jan 19:06
905 SEK
12 jan 19:06
855 SEK
12 jan 19:06
805 SEK
12 jan 16:59
750 SEK
12 jan 16:59
700 SEK
10 jan 15:36
650 SEK
10 jan 15:36
600 SEK
6 jan 16:22
300 SEK