Arne Jones

(Sverige, 1914-1976)
Arne Jones
(Sverige, 1914-1976)

Arne Jones, reliefer 2 st, "Berwald", 1968-69

Gips, diameter ca 23 - 27 cm, signerade

Åldersrelaterat slitage. Märken. Smärre slitage.

Proveniens

Arne Jones

1 234
118
134
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
12 jan 19:50
1 234 SEK
12 jan 17:31
1 000 SEK
8 jan 15:46
500 SEK
8 jan 15:38
300 SEK