Sivert Lindblom

(Sverige, 1931-2023)
Sivert Lindblom
(Sverige, 1931-2023)

Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st

Formpressad bemålad plast, signerad, ca 8-13 cm x 12-13 cm

Färgbortfall. Smärre slitage.

Proveniens

Arne Jones

Auktionen avslutas
3 dagar 16 timmar
1 600
152
174
Utropspris
1 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (25 bud)
6 jan 22:28
1 600 SEK
6 jan 22:28
1 500 SEK
6 jan 22:28
1 455 SEK
6 jan 13:45
1 350 SEK
6 jan 13:22
1 250 SEK
6 jan 13:22
1 200 SEK
6 jan 13:21
1 150 SEK
6 jan 13:21
1 050 SEK
6 jan 13:20
950 SEK
6 jan 13:20
900 SEK
6 jan 13:02
850 SEK
6 jan 11:02
800 SEK
6 jan 11:02
760 SEK
6 jan 10:58
750 SEK
6 jan 10:57
700 SEK
6 jan 10:57
700 SEK
6 jan 10:57
650 SEK
6 jan 10:57
600 SEK
6 jan 10:09
550 SEK
6 jan 9:43
500 SEK
6 jan 9:43
450 SEK
6 jan 9:43
450 SEK
6 jan 9:43
400 SEK
6 jan 9:43
350 SEK
6 jan 0:12
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Carlsgatan 54, Malmö - V5