Majlis Agbeck, utan titel

Majlis Agbeck, utan titel

Signerad, litografi, ca 48 x 38 cm

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
650
62
71
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
12 jan 19:31
650 SEK
12 jan 19:31
600 SEK
12 jan 19:31
550 SEK
12 jan 19:31
500 SEK
10 jan 13:14
450 SEK
10 jan 13:14
400 SEK
8 jan 20:46
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor