Arne Jones

(Sverige, 1914-1976)
Arne Jones
(Sverige, 1914-1976)

Arne Jones, relief, "Don Quijote"

Gips, ca 35 x 8 cm

Åldersrelaterat slitage. Märken. Smärre slitage.

Proveniens

Arne Jones

Klubbat pris
1 205
115
131
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
12 jan 19:01
1 205 SEK
12 jan 19:00
1 105 SEK
12 jan 19:00
1 005 SEK
12 jan 19:00
1 000 SEK
11 jan 20:00
950 SEK
11 jan 20:00
900 SEK
11 jan 20:00
750 SEK
11 jan 20:00
700 SEK
10 jan 12:44
450 SEK
10 jan 12:44
400 SEK
6 jan 16:22
300 SEK